Křižovatky života: Dokáže sexy blondýna rozvést souseda?

Stačí jen "přízrak" nevěry a mnohá manželství se mohou zhroutit jako domeček z karet. O tom by mohli vyprávět Benešovi. Ačkoliv se vlastně nic vážného nestalo, stačilo zrnko nedůvěry a pohodová manželka se proměnila v nečekanou fúrii. Podívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primě na Křižovatky života.

Richard (35) a Anna (32) Benešovi žijí s dcerou Eliškou (12) v poklidné čtvrti Podbaba v Praze 6. V poslední době Richard po večerech chodívá stále častěji pryč z domu a nechce říct kam. Když ho Anna jednou sleduje, zjistí, že Richard navštěvuje bar, kde se tančí salsa. Tam to rozjíždí s nápadně hezkou blondýnou. Anna tuto blondýnu zná. Je to Leona Maršálková (25).

Annu to rozčílí. O této ženě je známo, že neustále loví chlapy a v sousedství má na svědomí už dvě rozpadlá manželství! Ba co víc – kvůli mladé sexbombě už málem přišla o manžela také Annina nejlepší kamarádka Renata Rýdlová.

Domluva nezafungovala

Křižovatky života sledujte každý čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Anna to nejprve zkouší „po dobrém“. Snaží se promluvit si se svým mužem, ale ten (i když je, jak se zdá, neustále v blízkosti Leony) nechápe, proč se Anna rozčiluje. Naopak: On chodí do lokálu, kde je Leona, rád a téměř denně. Ani rozhovor s Leonou nic nepřinese. Nejlepší kamarádka Renata ještě víc popouzí Annu proti Leoně v touze jednou provždy vypudit Leonu ze svého života.

Podívejte se na ukázku:

Když Richard není jednoho dne u své matky, jak tvrdil, má Anna jasno. Je přesvědčená o tom, že Richard je u Leony a podvádí ji.

Plán pomsty

Společně s Renatou vymyslí Anna zákeřný plán. Podaří se Anně získat zpět manžela? Nebo ho nikdy neztratila a vše jen zveličovala?

Jak byste se v této situaci zachovali vy? Podívejte se, jak na to šla Anna. Sledujte Křižovatky života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Podívejte se do galerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.