Křižovatky života: Puberťačka nesnáší otcovu přítelkyni, dělá jí ze života peklo

Jarčini rodiče se rozvedli a její matka se odstěhovala do Rakouska. Patnáctiletá dívka žije proto pouze s otcem. Když ten naváže vztah s další ženou, Jarka ji není schopna vystát. Co všechno je schopna provést, aby pár rozdělila? Uvidíte v Křižovatkách života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Drábkovi žijí v Hradci Králové. Otec Michal Drábek (38) pracuje jako popelář, dcera Jarka Drábková (15) chodí do 8. třídy základní školy. Michalova přítelkyně Ilona Fuchsová (36) je kadeřnice.

Michal a Ilona se poznali před třemi měsíci na internetu. Měsíc měli vztah na dálku, potom se Ilona přestěhovala z Jilemnice k Michalovi do Hradce Králové. Jarčina matka žije s novým partnerem v Rakousku, s dcerou je v kontaktu jen málokdy. Jarce se vůbec nelíbí, že s nimi Ilona žije a dělá všechno, co může, aby se otcovy nové přítelkyně zbavila.

Nakonec přišel hněv

Po stěhování se Ilona snaží vybudovat si k Jarce dobrý vztah. Jarka Ilonu nejen ignoruje, ale také na ni řve. Dělá, co může, aby se Ilona cítila špatně: dělá nepořádek v kuchyni nebo nechává klíč zevnitř v zámku, aby se Ilona nedostala do bytu. Konflikt vyvrcholil, když napsala rtěnkou na Ilonino ložní prádlo různé sprosťárny. Do té chvíle se Ilona snažila zůstat klidná, ale teď je naštvaná.

Prohlédněte si galerii:

Včera situace eskalovala. Jarka spálila veškeré oblečení Ilony na zahradě, ta zachránila pouze náhrdelník.

Křižovatky života sledujte každý čtvrtek od 21.35 na PriměMichal dceru potrestá za to, co udělala, a jen taktak zabrání tomu, aby se přítelkyně vrátila domů do Jilemnice. Jarka nato uteče ke své kamarádce Noře, což Michal neschvaluje. Vyzvedne Jarku u Nory a vezme ji zase domů.

Lži a výmysly

Doma hned vypukne další hádka. Ilona hledá pomoc u své sousedky a kamarádky Kateřiny. Ta navrhuje, aby šla s Jarkou nakoupit oblečení, aby se lépe poznaly. V nákupním centru dojde k další hádce.

Jarčina manipulace vrcholí, když postaví zavazadla Ilony před domovní dveře a už nepustí Ilonu dovnitř. Když se Ilona s Michalem vrátí do bytu, tvrdí Jarka, že jí Ilona málem zlomila prst.

Michal se chce na prst podívat, což je pro Ilonu poslední kapka: má pocit, že partner lžím dcery věří a zklamaně a naštvaně odejde z bytu. Ilona nachází útěchu u své kamarádky Kateřiny. Kateřina jí také poradí, aby zašla do psychologické poradny.

Pomohou v poradně najít Jarce a Iloně společnou řeč? Kde se skrývají důvody toho, proč Jarka otcovu přítelkyni bojkotuje? Uvidíte v Křižovatkách života ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.