Máte doma agresivní dceru? Pak o vás budou další Křižovatky života

Andrea a její dcera Karolína žijí po rozvodu partnerů samy. Jak je ale vidět, dcera spěje do otcovy podoby - je agresivní nejen ve škole na spolužáky, ale i doma na matku. Jak si s tímto problémem poradit, nastíní příští díl Křižovatek života. Podívat se na něj můžete v úterý ve 21.35 na Primě.

Andrea Nováková (31) je rozvedená matka. Žije s 15letou dcerou Karolínou v Praze. Před rokem se rozešla se svým manželem Tomášem. Andrea pracuje jako pečovatelka pro seniory, Karolína chodí na střední školu.

U Andrey Novákové zvoní policie. Na její dceru Karolínu bylo podáno trestní oznámení kvůli ublížení na zdraví. Policisté si chtějí s Karolínou promluvit, ta ale není doma. Policie tvrdí, že Karolína brutálně zmlátila spolužačku Sabinu Marčíkovou.

Požádají tedy Andreu, aby v pondělí přišla i s dcerou na výslech na stanici. Andrea je v šoku. Může to být pravda? Konfrontuje Karolínu. Jediné, co jí Karolína dokáže říct, je, že Sabina je coura, která jen dostala, co si zasloužila.

Podívejte se ukázku z tohoto dílu:

Otec dceru nevídá

Rozvedená matka Andrea to nikdy v životě neměla lehké. Otěhotněla ještě v pubertě a s Tomášem měla velmi těžké manželství. Skoro denně ji bil. Když Tomáš přišel o práci, začal pít a stres si vybíjel tím, že Andreu mlátil. Teprve před rokem našla Andrea díky podpoře kamarádky dostatek síly rozejít se s násilnickým partnerem. Požádala o rozvod a od té doby žije s dcerou sama. Tomáš dceru nesmí vídat.

Podívejte se do galerie:

Andrea velmi lituje toho, že zůstala tak dlouho s Tomášem, a to zvláště kvůli dceři, která tak musela zažít agresivního otce. Andrea byla ráda, že násilí v rodině skončilo, a začala být spokojenější. Měla naději, že budoucnost bude lepší. Trestní oznámení na Karolínu ji však katapultuje zpátky do minulosti. Bude Karolína stejně násilnická jako její otec?Křižovatky života sledujte každé úterý a čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Andrea se bojí, že přijde o dobrý vztah s dcerou. Od té doby, co se rozešla s manželem, pracuje celý den a má jen málo času starat se o dceru v pubertě. Karolína je prudce agresivní, je neustále kvůli něčemu naštvaná, často se neovládá. Andrea neví, co má dělat, a začíná se bát vlastního dítěte. Má obavu, že její dcera jednoho dne kvůli své agresivní povaze skončí ve vězení.

Jak se problém nakonec vyřeší? Bude Karolíně stačit terapie, nebo se naplní matčiny obavy a její dcera má "našlápnuto" přímo do kriminálu? Zjistíte to v úterý ve 21.35 na Primě v Křižovatkách života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.