Patnáct let po románku žádá expartner testy otcovství

Když se Linda, nešťastná ze svého manželství, rozhodla před 15 lety pro "úlet", v žádném případě ji nenapadlo, že se jí tento vztah vrátí po letech jako bumerang. Co když se celá rodina kvůli ní rozpadne? Odpověď budou hledat Křižovatky života ve čtvrtek ve 21.45.

V Plzni žije rodina Holubových. Otec Karel (42) provozuje bistro, matka Linda (36) je v domácnosti. Jejich dcera Denisa (15) chodí do deváté třídy.

Karel přistihne dceru při chatování se starším mužem Jiřím Kalvodou (42). Linda ho prý zná z dřívějška a údajně je vše nevinné. Ale Karel je krajně nedůvěřivý, nechápe, co o mnoho starší muž může chtít od jeho 15leté dcery.

Zatajený dopis

Karel se chce s neznámým mužem setkat. Schůzka proběhne za přítomnosti Lindy. Během rozhovoru Jiří prozradí, že před 15 lety měl poměr s Lindou, a je přesvědčen, že Denisiným otcem je on. Chce brzy své otcovství prokázat. Vztah Karla a Lindy se otřásá v základech, dohodnou se však, že Denise zatím vše utají, aby ji chránili.

Pak Karel najde v poště dopis od Jiřího adresovaný Denise. Pisatel jí naznačuje, že mezi nimi možná existuje zvláštní vazba. Karel a Linda ten dopis před Denisou zatají.

Jaké budou Křižovatky života? Podívejte se do galerie:

Linda jede znovu za Jiřím požádat ho, aby nechal rodinu na pokoji. Ale Jiří si nedá vymluvit své přání poznat Denisu osobně. Když se u toho vyskytne Karel, mezi oběma muži rychle dojde ke konfliktu.

Po několika dnech vidí Karel na ulici Denisu s Jiřím a vybuchne. Denisa se domnívá, že otec žárlí, že Jiří a její matka měli kdysi poměr. O své vůli se vydává za Jiřím a prosí ho, aby jí neničil rodinu. Zatím ještě nic neví o jeho možném otcovství, ale napětí sílí. Karel a Linda si nechávají od advokáta vysvětlit svá i Jiřího práva. Nakonec chce test otcovství podstoupit i Karel, aby měl konečně jistotu a předešel Jiřího.

Podívejte se také na upoutávku k tomuto dílu:

Křižovatky života vysílá Prima každé úterý a čtvrtek ve 21.45.Ale dřív, než k tomu dojde, uskuteční Jiří svou hrozbu a řekne Denise o svém podezření, že je její otec. Dcera je z toho celá pryč. Když krátce nato otevře e-mail s výsledkem testu otcovství a dozví se, že Karel v žádném případě nemůže být její otec, uteče. Karel a Linda ji marně hledají, ale ona se pozdě večer opět objeví a rodičům vyčítá, že jí nic neřekli.

Denisa ví, kdo je její skutečný otec

Manželé řeknou Jiřímu pravdu o výsledku testu. Jiří triumfuje a chce hned jednat. Své otcovství si chce nechat potvrdit soudem a žádá o určení otcovství na státním zastupitelství. Následně soudně usiluje o právo na styk s Denisou. Dochází k soudnímu k procesu, ale soud dá přednost zájmům dítěte před otcovskými. Jiří nakonec odjíždí z města.

Rodina Holubových situaci ustála, ale musí udělat ještě mnoho pro to, aby obnovila svou dřívější sounáležitost.

Na Křižovatky života se podívejte ve čtvrtek ve 21.45 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.