Libor Bouček si troufá na Bartošku. Jeho výkon vám ale vyrazí dech

Fantastický výkon Libora Boučka coby Jiřího Bartošky překvapil celé studio. Tohle nikdo z přítomných nečekal. Pusťte si recitační talent z Máme rádi Česko dříve než v televizi!

Jak se Libor Bouček dostane před kapelu a za mikrofon? V rámci soutěžního hádání názvu skladby a jejího interpreta se Liborovi Boučkovi naskytne příležitost recitovat část textu s kapelou. Jak moderátor podotýká, recitační soutěž Pražské vajíčko ale nikdy nevyhrál.

Poté, co Pavlína Wolfová bleskurychle správně odpoví, že se u hádané skladby Klíč pro štěstí jedná o Marii Rottrovou a Jiřího Bartošku, který měl v písni mluvený part, Jan Maxián přemlouvá Libora, aby se v hudební ukázce ujal právě mluveného slova.

Libor se nenechá dlouho přemlouvat a jako doplněk si s sebou bere i brýle na čelo, tolik typické pro Jiřího Bartošku. Zatímco sólisté tančí, Libor podává neskutečný výkon.

„To je dobře, že jsi ráno zavolala. Já? Já jsem z toho byl bez sebe, Když jsi řekla, že jsi tady. Já jsem na tebe nezapomněl. Ani na náš tanec v nočním parku, Ani na tvou přiléhavou sukni..." Ovšem v momentě, kdy mu ony brýle v závěru písně spadnou z čela do obličeje, může se Kuba Prachař zbláznit smíchy a celkový skvělý dojem je trochu upozaděn. Nic to ale nemění na tom, že byl Libor naprosto famózní.

Ještě více zábavy přinese další premiérový díl pořadu Máme rádi Česko. Dívejte se v pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.