Show Máme rádi Česko tentokrát v duchu písně Kde domov můj

Dalších šest českých celebrit potrápí v pátek večer svými otázkami Libor Bouček. Zatímco oni se budou ve studiu potit, vy se můžete bavit tím, co všechno vědí, nebo nevědí o České republice. Nepropásněte reprízu oblíbené show, v níž účinkovala i skvělá zpěvačka Věra Špinarová.

Zábavnou show Máme rádi Česko vás provede Libor Bouček. V roli kapitánů se opět proti sobě postaví Jakub Prachař a Martin Dejdar.

Dále v show účinkují zpěvačka Věra Špinarová, slavný dentista a moderátor Roman Šmucler, Miss 2015 Nikol Švantnerová, zpěvačka Jitka Zelenková, zpěvák Kryštof Michal a sopranistka Kateřina Kněžíková – ta, která nazpívala novou oficiální verzi české Národní hymny Kde domov můj.

Pusťte si už nyní bonusové video se scénou, která v televizi nebude:

Ani tyto bonusové scény v televizi neuvidíte:

Celé epizody si můžete pouštět online v archivu na iPrima.cz

Máme rádi Česko začíná na Primě v pátek ve 20.15

Více o dnešních hostech show Máme rádi Česko napoví televizní upoutávka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.