Seriály a filmy

14. března 2019 14:29

Jana Mrákotová

Skutečně trvanlivá cena v Máme rádi Česko

V každém díle Máme rádi Česko proti sobě týmy soutěží o cenu, která má nějaký vztah nebo souvislost s Českem. Nejinak je tomu i v díle aktuálním.

Libor Bouček hned na úvod, po představení obou soutěžních týmů, uvede také cenu, o kterou se bude soutěžit. A tentokrát jde o cenu velmi, ale velmi trvanlivou. Podívejte se sami, jak vepřové ve vlastní šťávě Libor uvede.

Skutečně trvanlivá cena

Připomeňme si také složení týmů

V týmu Kuby Prachaře si na své přijdou mimo jiné fanoušci seriálu Krejzovi. Soutěží Oldřich Navrátil, který hraje v oblíbeném seriálu otce tří dcer a hlavu celé rodiny Jana Krejzu. Po jeho boku pak bude zářit také herečka Barbora Mottlová, která se v Krejzových objevuje také. Tým doplňuje atlet – skokan do výšky Tomáš Janků.

Proti nim se pod vedením Vojty Kotka postaví moderátorka Jolana Voldánová, moderátor, bavič a stand up komik Miloš Knor,. Trio soutěžících doplňuje písničkář Honza „Pokáč“ Pokorný.

Kdo vyhrál, si nenechte ujít již v pátek 15. 3. ve 20.15.

Máme rádi Česko také online na webových stránkách pořadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.