Seriály a filmy

5. února 2019 08:00

Jana Mrákotová

Vojta je jedné krve jako my – říká o novém kapitánovi Máme rádi Česko moderátor Libor Bouček

Na obrazovky Primy se vrací v premiérových dílech oblíbená soutěž Máme rádi Česko. A opět ji moderuje Libor Bouček. Kapitány jsou zkušený Jakub Prachař a nově herec a režisér Vojta Kotek. Co o novém kapitánovi říká právě moderátor Libor Bouček?

Libor Bouček show Máme rádi Česko moderuje od jejího samého začátku. Není žádným tajemstvím, že je také podepsaný pod scénářem tohoto oblíbeného pořadu. Podívejte se na malou ochutnávku ze zbrusu nového dílu.

Libor byl také u všech doposud účinkujících kapitánů. Jakub Prachař jako kapitán zůstává, jeho protihráči se však mění. Nyní ono pomyslné kapitánské kormidlo přebírá nově Vojta Kotek, který je podle Libora z jedné krve jako on a Kuba. V rozhovoru, který jsme pro vás natočili, Libor také mimo jiné přiznává, čím by v rámci Máme rádi Česko rád byl, kdyby nestál za moderátorským pultíkem. Podívejte se na video.

Vojta zapadl

Máme rádi Česko sledujte také online a nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii.

Soutěž Máme rádi Česko na Primě již v pátek 8. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.