Seriály a filmy

11. června 2021 05:59

Výměna kapitánů v Máme rádi Česko? Janek Ledecký koučuje tým Prachaře

Máme rádi Česko X (6) - upoutávka

V pátečním dílu show Máme rádi Česko se kromě kapitánů Vojty Kotka a Jakuba Prachaře můžete těšit na herce ze seriálu Polda a známé tváře z hudebního světa, které pozvání přijaly. Mezi nimi i Janek Ledecký, který neváhal chopit koučování hráčů. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Po boku kapitána Vojty Kotka se v pátečním dílu Máme rádi Česko objeví herci ze seriálu Polda – Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová a David Matásek. Ti dostanou za úkol v jedné ze soutěží rozklíčovat slang bezdomovců. Na to okamžitě reaguje Jakub Prachař s poznámkou: „Jedinej, kdo by to teď tak mohl vědět, jsem já.“ Jak k tomu došlo, se můžete dočíst zde.

Janek Ledecký koučuje Martu Jandovou

Právě pozice kapitána červeného týmu Jakuba Prachaře bude v jednu chvíli ohrožena. V kritický moment, kdy zpěvačka Marta Jandová správně neodpoví na položenou otázku a začne z toho být nešťastná, její spoluhráč Janek Ledecký na nic nečeká a uklidňuje ji. Ač se o to snažila i kolegyně Anna Julie Slováčková a Janek zprvu nechápal, jak si nemohla vzpomenout, nakonec až jeho povzbudivá slova mají ten správný účinek. Moderátor Libor Bouček to komentuje: „Jestli dobře pozorujete situaci v Kubově týmu, tak jste pochopili, proč je Ester Ledecká dvojnásobnou olympijskou šampionkou. Protože i v tuhle chvíli je tým jednoznačně koučován.“

Janek zůstává ve své roli kouče a chlácholivě hladí Martu po ramenou. Ta si vybavuje jednotlivé detaily z ukázky seriálu Polda a postupně je vyjmenovává. Ledecký je spokojený a povzbuzuje ji, ať pokračuje dál. „Ono se to zlato samo neudělá, že jo,“ trefně poznamenává Jakub Prachař a navrch přidává: „Ester už nebyla pětadvacet let v kině,“ čímž rozesměje celý sál.

Dozvíte se také, jak podle Vojty a Jakuba funguje potrubní pošta, při jaké příležitosti mluvil Jakub s Martou Jandovou německy nebo na kterou ženu si nemohl Vojta Kotek dlouho vzpomenout, ač to byla jeho přítelkyně.

Nenechte si ujít další díl Máme rádi Česko od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.