Co bude dělat ilegální uprchlík v Rubavě? Sledujte předpremiéru seriálu Modrý kód

Uprchlická kauza se nevyhne ani Rubavě. Kde se na urgentní příjmu vzal a jak se na něj budou tvářit ostatní pacienti? Podívejte se na to již nyní v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód, kterou bude Prima vysílat v pondělí ve 20.15.

Muž, kterého přiváží záchranáři na urgent, nalezl řidič kamionu v přepravním prostoru svého vozidla s poruchou vědomí. Skutečně se tak jedná o uprchlíka, o němž nikdo zpočátku neví, odkud pochází a kým je. Navíc není jen dehydrovaný a oslabený, ale evidentně má i další zdravotní problém.

Když se s ním Maty konečně anglicky domluví, zjistí, že pacient Adel pochází ze Sýrie, kde pracoval jako zdravotník. Maty nakonec zjišťuje, že má muž zánět slepého střeva a je třeba jej operovat. Box ale bude sdílet s dalším pacientem, který z blízkosti uprchlíka nebude mít vůbec radost.

Podívejte se na sestřih z další epizody seriálu Modrý kód:

Skutečně bude pacient žádat své přestěhování, nebo se snad nakonec s Adelem ze Sýrie sblíží? Na to se podívejte již nyní v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete poté sledovat v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online uprchlík

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.