Dita má Viktora v hrsti. Její matka jí dá v seriálu Modrý kód nejlepší návod

Viktor Žák má smůlu. Sanitářka Dita si ho pomalu, leč jistě, obmotává kolem prstu. Její matka pro ni má dokonalá návod, jak ne něj. Podívejte se už teď, co přesně dceři poradí. Vyjde tato taktika? To uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Dita pracuje v rubavské nemocnici jako sanitářka. Pro ni je to práce jako každá jiná, pro její matku je ale práce v nemocnici mnohem větší terno – dcera by podle ní měla sbalit některého z lékařů. Původně by se jí pro dceru líbil spíš Prokop Hlinka nebo Filip Kodym, nakonec se ale spokojí i s Viktorem Žákem.

Jenže Dita má pocit, že to mezi ní a Viktorem v poslední době moc neklape, a to její matka odmítá dopustit. Svoji dceru proto vyškolí v taktice, jak si muže získat. Podívejte se už teď a možná se i vy v tom návodu inspirujete.

Sledujte video ze seriálu Modrý kód:

Zafunguje na Viktora stará dobrá taktika? O tom se můžete přesvědčit v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, nebo již nyní online v exkluzivní předpremiéře Modrého kódu v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.