Do Modrého kódu přichází Nina Mrázová. Mery z ní nebude nadšená

Mery se začíná pomalu seznamovat s Davidovou minulostí symbolizovanou jeho bývalou partnerkou Ninou. Z toho kouká problém.

Spontánní porod v autě čeká manželský pár. Žena je ovšem těhotná s dvojčaty, a ačkoliv porod prvního dítěte proběhne spontánně bez problémů, porod druhého v nemocnici bude komplikovaný.

Příjezd bývalé přítelkyně

Do Rubavy přijíždí za Davidem jeho dávná známá a bývalá přítelkyně Nina Mrázová, která chce, aby operoval jejího otce.

Jeho operaci každý lékař odmítá, muž má totiž velkou disekci břišní aorty a navíc je silný kardiak. Z nově příchozí nebude vůbec nadšená Mery. Vypadá to totiž trochu, že Nina má i po letech o Davida stále zájem.

Smutný případ

Pacientkou Rasputina bude oblíbená učitelka výtvarné výchovy z místní školy. Její nález není vůbec příznivý, ale ona sama se nejvíc bojí toho, že bude muset složitou diagnózu sdělit svým studentům, kteří jsou v podstatě jako její vlastní děti.

Petru čeká soudní řízení s její matkou ohledně toho, kdo bude hlídat malou Sabinku. Soud sice dopadne dobře, ale setkání s matkou už o dost hůř. Jenže Petru už, co se týče její matky, nemůže nic překvapit.

Cesta na Zéland

Saša si balí věci na Nový Zéland, kam má odjíždět s Benem. Jak se ale cesta blíží a Saša se o ní dozvídá další a další podrobnosti, zjišťuje, že nic nebude takové, jak si představovala…

Viktor se vrací do služby a rovnou se mu povede na sále „majstštyk“. Že už by se konečně dal dohromady a začal využívat naplno své schopnosti?

Saša bude vedle přesunu na Nový Zéland řešit i případ mladé pacientky, která i přes svoji alergii na oříšky snědla oříškový dort.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.