Seriály a filmy

19. dubna 2019 08:00

Jana Mrákotová

Doktor Prchlík z Modrého kódu uteče z operačního sálu

Doktor Kamil Prchlík z Modrého kódu se prezentuje jako světaznalý a zkušený lékař. Je to ale opravdu tak nebo je to jen póza a realita bude výrazně jiná?

Kamil Prchlík je jednou z nových posil rubavského urgentu. Jen tak mimoděk se před kolegy prsí svými zahraničními stážemi a snaží se všem ukázat, jaký on je světák. Na Sašu Růžičkovou tím vším ze začátku dělá ohromný dojem. Postupně ale na povrch vyplouvají různé nejasnosti a drobná nedorozumění, ke kterým v souvislosti s Kamilem dochází. Podivný je i jeho nenadálý atak migrény, ke kterému dojde zrovna v momentě, kdy se na urgentu objeví delegace z minsiterstva zdravotnictví. Podívejte se, jak Kamil selže přímo na sále.

Rozjela se mi migréna

Modrý kód sledujte také online.

Další pokračování Modrého kódu mimořádně až ve středu 24. 4. ve 20.15. Na velikonoční pondělí se můžete těšit na film Obecná škola.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.