Ema Vlčková v tom má v seriálu Modrý kód úplně jasno. Viktor potřebuje ženskou

S Viktorem Žákem bývá k nevydržení zcela běžně. Od odjezdu Vali je to ale stále horší. Ema Vlčková pro něj bude mít v pondělní epizodě seriálu Modrý kód jednoduché řešení. Podívejte se už teď jaké a v pondělí nezapomeňte ve 20.15 na Primě sledovat Modrý kód.

Ema Vlčková je, nebo spíše byla s Vali dobrá kamarádka. Vali jí dokonce pomohla i v momentě zdravotních problémů, kdy po ní převzala primariát na pediatrii. Bohužel se to vymstilo i Vali, který kvůli službám na urgentu a na pediatrii nestíhala péči o svou dceru Růženku a osvojenou Denisku.

S těžkým srdcem se proto Vali rozhodla opustit Rubavu i rubavskou nemocnici a přestěhovala se do Prahy, kde nastoupila na úřednické místo, aby měla více času na obě holčičky. Nyní by ale Emu zajímalo, jak se Vali má, zeptá se proto Viktora. Jenže s Viktorem od odjezdu Vali není k vydržení.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Ema Vlčková by měla nápad, jak Viktorovi zlepšit náladu – Viktor podle ní potřebuje ženu. Objeví se na urgentu nějaká, která by pro Viktora byla ta pravá? To sledujte v premiérových epizodách seriálu Modrý kód, vždy v pondělí a ve středu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.