Exkluzivně ze seriálu Modrý kód: Filip Kodym si získal srdce krásné Laury!

Laura, která si pronajala bufet na rubavském urgentním příjmu, se brzy stala centrem pozornosti všech mužů v nemocničním areálu. Všichni se snaží získat její přízeň, vypadá to ale, že největší úspěchy svým aktivitami sklízí Filip Kodym. A Prokopa to pěkně štve. Podívejte se na to už teď online v exkluzivní předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód.

Laura vtrhla na rubavský urgentní příjem jako uragán a okamžitě upoutala pozornost téměř všech mužů. Nejvíce ale rozhodně lékařů Filipa Kodyma a Prokopa Hlinky. Prokop šanci u Laury vycítil a rozhodl se jednat, jenže Laura si nedá říct a neustále ho odmítá. Dokonce ani nehledá konkrétní důvody, proč s ním nikam nepůjde. Prostě nepůjde.

Zato jeho „sok“ Filip se nyní pyšní tím, jak krásný večer s Laurou společně strávili. Prokop mu samozřejmě moc nevěří, protože ví, jak je těžké Lauru zaujmout. Jenže Filip Kodym je přesvědčivý.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Opravdu Kodym Lauru vytáhl do divadla? Nebo si to tak trochu vymyslel? Podívejte se na to už teď exkluzivně v online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na pondělí 20.15, kdy epizodu bude vysílat televize Prima:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.