Seriály a filmy

23. dubna 2019 07:12

Jana Mrákotová

Hvězdy Modrého kódu Velikonoce slaví

Velikonoce se nevyhnuly ani Modrému kódu, a to přestože se v malešických ateliérech normálně natáčelo. Herci, kteří trávili jejich část natáčením, si dokázali mezi sebou svátky jara připomenout. A jak jinak než s pomlázkou v ruce.

Zeptali jsme se oblíbených herců, jak tráví Velikonoce a jestli se jedná o jejich oblíbené svátky.

Velikonoce jsou oblíbené svátky Evy Burešové

„Velikonoce patří k jedním z mých nejoblíbenějších svátků. Mám radost z toho, že bude zase krásné počasí. Pondělní večer sice strávím na jevišti činoherního klubu, ale přes den si to se synem pořádně užijeme a rozhodně nabarvíme pár vajíček. Plést pomlázku a chodit pro výslužku ho však budeme učit později, ale určitě ho o tuhle tradici nepřipravím,“ sdělila nám své plány na svátky půvabná Eva.

První Velikonoce Ondřeje Rychlého se synem

„Letos to budou první společné Velikonoce s naším synem Tobíškem. Pojedeme navštívit naše nejbližší a uděláme si částečně fajn odpočinkový den s rodinou, protože mám představení v Divadle v Dlouhé,“ sdělil nám novopečený tatínek Ondřej Rychlý.

Chalupářka Vanda Chaloupková

Velikonočnímu výprasku neutekla ani Vanda Chaloupková, která je v Modrém kódu nováčkem. Ta dostala pomlázkou od kolegy lékaře Tomáše Měcháčka. Vanda však vůbec nelenila a pomlázku otočila také na Tomáše. A jak stráví velikonoční svátky představitelka doktorky Veroniky Jánské? „Pojedu s rodinou na chalupu. Budu pomáhat v kuchyni, budu se slunit, povídat si s nejbližšími. A budu plést šálu!,“ dodala závěrem sympatická Vanda.

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu již ve středu 24. 4. ve 20.15.

Podívejte se také do naší fotogalerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.