Jak může dopadnout žárlivá scéna? Dozvíte se v Modrém kódu ONLINE

Když načape zákonná manželka svého muže ve vlastní posteli s jinou ženou, vzniknout z toho mohou poměrně kuriózní situace. S jednou takovou jste se mohli seznámit ve středeční epizodě Modrého kódu. Pokud jste ji nestihli v televizi, podívat se na ni můžete online.

Na urgent přivážejí muže s nožem zabodnutým přímo do srdce. Zanedlouho se zvláštním poraněním ramene přiváží i ženu. Je jasné, že tato zranění spolu velmi úzce souvisí!

Mužova milenka nakonec pronikne až na traumabox, kde její „milovaný“ leží. Jenže on se příliš netváří. Že by mu došlo, co má ve své manželce za štěstí?

Rasputinovo tajemství odhaleno

Dramatické budou ale i události mezi lékaři. Jeden z pacientů, kterého přivážejí s vážným zraněním ramene, je ruského původu, stejně jako jeho doprovod. A ten pozná Rasputina a odhalí tak jeho skrytou identitu. Kam až bude Rasputin ochoten zajít, aby měl jistotu, že jeho tajemství nebude prozrazeno?

Davida přepadne jeden z jeho záchvatů přímo na operačním sále. Protože je profesionál, na sále exceluje. Poté se ale téměř zhroutí. Rasputin, který o jeho tajemství ví, jej naštěstí skryje před nepohodlnými zraky.

Rodinný problém

Také Mary se bude divit, na urgent za ní totiž přijde manželka jejího bratra Ondřeje, Linda. Má velké bolesti a jak se ukáže, důvodem je špatně provedený potrat. A i když do toho Mery v podstatě nic není, samozřejmě se do rodinné záležitosti musí vmísit…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.