Jak se zachová David v klíčový moment, který určí jeho vztah s otcem? Sledujte Modrý kód

Modrý kód (44) - upoutávka

Vztah mezi Davidem a jeho otcem nebyl nikdy ideální a šance na jeho nápravu mizí v nenávratnu. Ještě jednu šanci ale David dostane...

V Rubavě se rozhořel jeden z bytů, který obývá matka se dvěma dětmi. Zajímavé je, že místo aby se snažila zachránit děti, vše, na co upírá pozornost, je televize. Duchapřítomný soused naštěstí zajistí, aby se i k dětem dostala pomoc, které se chopí záchranář Pavel. Ten naštěstí v pravý čas veze na rubavské sídliště dávku léků pro nemocného pacienta. Dvě děti jsou sice zachráněny, tak jako všichni obyvatelé domu, Pavel ovšem skončí s velmi těžkými popáleninami…

Ani děti ale nejsou až tak v pořádku. Sice je příliš zdravotně nepoškodil požár, ale psychicky jsou na tom děti špatně, z matky mají strach. Proč chtějí, aby lékař zavolal jejich tetě a s matkou se vlastně vidět ani nechtějí? To bude muset vyřešit Ondřej a rubavská policie.

Zoja se snaží stůj co stůj zjistit něco z Rasputinovy minulosti. Proč, to zatím nikomu nevyjevila, ale rozhodně jí nejde jen o čisté city k lékaři s tajemnou minulostí! U „čmuchání“ ji ale přistihne David, který samozřejmě nebude otálet a Rasputina na to upozorní.

Mateřské problémy

Na urgentu se náhodně objeví matka Lucie, paní Krutinová. Protože se ale Lucie neobtěžovala svěřit se jí s tím, že je těhotná, tuto zajímavou novinku se její matka dozví přímo na urgentu. A šťastná z toho nebude! O Tomášovi a jeho vztahu s Lucií měla totiž jasno již dávno a vůbec ji nepřekvapuje, jak se Tomáš zachoval.

Protože se profesor Hofbauer probral z bezvědomí, jeho asistentka se rozhodne učinit kroky, ke kterým ji pověřil, tedy aby byl v případě náhlého zdravotního problému, kdy sám o sobě nebude moci rozhodovat, převezen do soukromého zdravotnického zařízení Eventus. David o žádných takových plánech svého otce nic neví, přítomností asistentky je poměrně zaskočen. Nechá otce převézt tak, jak si to podle asistentky přál, nebo bude jednat po svém?

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek