Je tohle konec? Laura to v seriálu Modrý kód ukončí s Prokopem

Lauře ve vztahu přestalo být dobře, rozhodne se proto k finálnímu kroku. Je to kvůli Matymu? Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Víte, jak nebezpečná může být šlehačka? Velmi. Seniorce při přípravě šlehačky vybouchne bombička a střepiny z láhve ji vážně poraní. Na urgentním příjmu navíc Michal přijde na to, že žena má i další problémy. Na urgentním příjmu budou řešit i případ muže s velkými bolestmi břicha. Ten se v nemocnici setká se svojí dávnou láskou.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Michal s Mery řeší podezřelé Honzovy vitamíny. Jak Michal zjistil dle Markétina stavu, o vitamíny se rozhodně nejednalo. Honza užívá antidepresiva, která si i sama ordinuje. Je to ale správně?

Laura se po noci strávené s Matym rozhodne přistoupit k radikálnímu řešení – k rozchodu s Prokopem. Toho samozřejmě celá záležitost sebere, protože nic podobného nečekal.

Sledujte to ve videu:

Prokop má stále pocit, že Laura vztah ukončovat neměla. Svoji situaci samozřejmě nebude řešit s nikým jiným než s Matym, který má nyní výčitky svědomí. Kromě toho ale nechápe, proč Prokopovi rozchod tolik vadí. Vždyť přece sám tvrdil, že se nechce vázat!

S Laurou si chce o společné noci popovídat i Maty. Ten získává pocit, že by se mezi nimi bližší vztah mohl rozvinout. Laura o tom ale tolik přesvědčená není…

Rasputin maximálně rehabilituje, aby se mohl vrátit co nejdříve do běžného života. Jenže aby se mohl vrátit i na operační sál, měl by rehabilitovat i jinak. Speciální řešení vymyslí pro Rasputina Adam.

Sledujte operaci kuře:

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.