Když si pacientka vytvoří pouto k lékaři, kouká z toho akorát problém. Sledujte Modrý kód ONLINE

Utekla vám pondělní epizoda Modrého kódu v televizi? Podívejte se na ni online třeba hned teď. Uniknout by vám totiž neměla!

Urgentní příjem bude řešit věc, která se někdy ve zdravotnictví ve vztahu lékař–pacient objeví. Přivezou totiž onkologickou pacientku MUDr. Nývlta, nápadníka vrchní Mery. Ta nechce prohlédnout ani vyšetřit od nikoho jiného než od Nývlta. Rasputinovi i primáři Bojanovi brzy dojde, že si paní Rychlá poněkud idealizuje svůj vztah s doktorem.

Malý epileptik

Na urgentu se opět objeví malý Jindra, který trpí epilepsií. Jeho otec, přísný pan Hojer si opět otevře ústa na každého, kdo se mu jen trošku znelíbí. To čítá mimo jiné půl osazenstva nemocnice včetně Vali, která se opět ujme jeho syna. Ale nejvíc se utrhne na Otu, mladého muže, kterého přijal coby opatrovníka Jindry. Jak se ale ukáže, je to Ota, který naopak Jindrovi pomohl. To ale pan Hojer neví a shodou náhod významně zhorší Otův už tak nedobrý zdravotní stav.

Celá pohotovost ožije, když se konečně ukáže Bíba, manželka primáře, která se právě vrátila z dovolené v Londýně. Každý na urgentu ji má rád, logicky se tedy všichni zděsí, když bezdůvodně zkolabuje. A vyplní se ty nejhorší obavy…

Sdílejte článek
Štítky kolaps

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.