Laura opět mezi Matym a Prokopem. Sledujte v pondělí Modrý kód

Laura se začíná opět zaplétat mezi Matyho a Prokopa, tentokrát se do „hry“ zapojí i Prokopova matka. Jak se na to bude Laura tvářit? Dívejte se na Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.

Michal se trápí kvůli Honze. Přimluví se u Bojana, aby dal Honze ještě šanci. Michala štve i to, že Honza přišla o práci a o celý život. Honza tedy svolí k tomu, že si s Bojanem popovídá. Bude ale toto setkání vůbec k něčemu? Ani Bojan přitom o Honzu jako o schopnou lékařku nechce přijít.

Prokopa na urgentu nečekaně zaskočí jeho maminka. A zaskočí nejen jeho, ale i Lauru. Prokop jí totiž o jejich rozchodu neřekl a jeho maminka je naopak ze setkání s Laurou coby novou Prokopovou přítelkyní nadšená. Oproti tomu Lauře se věc vůbec nelíbí.

Podívejte se na to v sestřihu:

Laura je vůbec v poslední době rozpolcená. Prokop se ji snaží získat zpět, ona ho už ale opravdu nechce. Také její vztah s Matym nevypadá moc dobře. Chtěla by, aby byli jen kamarádi. Zato Maty by chtěl něco víc…

Jak moc mohou poškodit krajinu břišní parohy? Zjistí to dívka, která se na ně omylem napíchne. Kromě toho bude Adam Brejcha léčit i muže, který se na Slovensku nakazil chlamydiemi. Na urgentním příjmu se objeví malý chlapec, který byl příčinou Rasputinova ochrnutí. Tentokrát nepřichází jako pacient on, ale přivádí svého dědečka, je přesvědčený o tom, že Rasputin jej jediný, kdo dědečkovi může pomoci.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.