Lucie se seznámila s manželkou Tomáše. Za dramatických okolností. Podívejte se na Modrý kód ONLINE

Pokud jste v televizi nestihli středeční epizodu nového lékařského seriálu televize Prima Modrý kód, nemusíte si zoufat. Podívat se na klidně můžete online!

Za velmi dramatických podmínek na urgent přivezou tři mladé dívky, které se otrávily bůh ví čím. Jako by nestačilo, že jsou an tom dívky velmi špatně a nikdo vlastně neví, čím je léčit, ukáže se, že jednou z dívek je i dcera Tomáše Kocmana. Ano, toho Tomáše, ženatého milence lékařky Lucie. Ve vypjaté situaci bude nucena zachovat chladnou hlavu a zachovat se jako schopná lékařka tváří v tvář své sokyni. Zdá se ovšem, že ta jí do hlavy nasadí daleko horší chmury...

Poraněná mužnost

David Hofbauer se "blýskne". Když na urgentní příjem přivezou prominentního podnikatele Skálu, kterého na golfu zasáhl blesk, aby zachoval jeho zdraví, rozhodne se k razantní operaci - tomuto mocnému muži amputuje část jeho mužství. Tohle se starostce a dalším vlivným lidem v Rubavě nebude líbit!

Jedno z otrávených děvčat začne na následky otravy kolabovat. A i když se naskytne možnost, jak její život zachránit, vše se velmi zkomplikuje...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.