Maty v Modrém kódu zkolabuje. Co se to s ním děje?

Poslední doba pro Matyho nebyla lehká, musel se podrobit operaci mozku, kdy lékař odstranil hematom způsobený dopravní nehodou. Vypadá to ale, že to nejhorší ho stále čeká...

V Modrém kódu budou lékaři na příjmu řešit nečekaný případ mladé holčičky. Má zvláštní příznaky a nikdo neví, co s ní je vlastně za problém. Nakonec se ukáže, že je holčička obětí psychického nátlaku.

Drama v Modrém kódu

Maty zažívá zdravotní komplikace po operaci hlavy. Vše vyvrcholí krvácením do mozku, Matyho kolapsem a následnou operací, kterou povede Rasputin s asistencí Davida. Bíba i Bojan jsou samozřejmě mrtví strachy o zdraví syna.

David začne na nátlak Kodyma, Mery a vlastně všech kolem užívat léky na své onemocnění. Bohužel se začínají projevovat nepříjemné vedlejší příznaky. Nebo je to jen Davidova sugesce?

Primář Kodym přichází se zajímavou nabídkou vyslat nejlepšího lékaře do Izraele na vědecký pobyt na prestižní kliniku v Tel Avivu. Koho si nakonec vybere?

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.