Seriály a filmy

20. února 2019 21:40

Jana Mrákotová

Mezi Matym a Lucií to v Modrém kódu stále jiskří

Maty Bojan se vrací z Ameriky a potkává se s Lucií, která je na pár dnů v Rubavě. Na urgent přivážejí ženu, která má vážné psychické problémy a ohrozila sebe i své novorozené dítě. Tragédie je na blízku. Celý díl můžete sledovat dříve než v TV – v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sestra Šárka na urgentu prozrazuje historky z Meriiny minulosti, které zná od jejího otce. Mery zuří. Kolem Rasputina i nadále krouží Lazarev. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku z dalšího dílu seriálu Modrý kód, který sledujte také online.

Maty se vrací ze stáže v USA a potkává se s Lucií. Stále to mezi nimi jiskří. Lucie zve Matyho na večeři. Podívejte se na jejich setkání na urgentu.

Maty, máš tady návštěvu

Lékaři řeší obrovskou tragédii. Na příjem přivezou pacientku, která skočila z mostu do vody. A do vody hodila i své novorozené dítě. Vše má na svědomí poporodní deprese, kterými pacientka trpí. Přečtěte si zde, čím vším si ženy po porodu můžou projít. Rozhodně se nesmí v takových případech nic podcenit a je nutné vyhledat okamžitě pomoc odborníků. Tragédie jsou v těchto situacích opravdu velmi blízko.

Osudový skok

Další díl Modrého kódu uvidíte v pondělí 25. 2. ve 20.15, na Primě nebo ho můžete sledovat dříve než v TV – v PŘEDPREMIÉŘE v iPrima Videopůjčovně:

Jak iPrima Videopůjčovna funguje? Čtěte dál:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.