Modrý kód a rubavský urgent budou muset řešit udání!

Kdo koho udal? A jaké důsledky může toto udání mít? Sledujte Modrý kód ve středu od 20.15 na Primě!

Příčinou dvou případů, které budou na urgentu dnes řešit, bude manželská nevěra. Dva přátelé se brutálně poperou kvůli manželce jednoho z nich. Výsledkem bude vidlička zapíchnutá v hrudníku a další zranění. Jak si s tím na urgentu poradí?

Odjíždí David z Modrého kódu?

David plánuje odchod do Prahy kvůli výzkumu. Bojanovi se to nelíbí, ale původní domluva zněla přesně tak, že David v jistý moment z urgentu odejde. Zajímá ho také, jak se k celé věci staví Mery. Vždyť to by urgent mohl přijít o to nejlepší, co má!

Mery si ale není vůbec jistá tím, že do Prahy chce jet. Řeší to třeba s Lucií a napadne ji, že by bylo fajn společně restartovat život a začít v Praze. S mužem, kterého miluje, a nejlepší kamarádkou.

Průvših na obzoru

Za Bojanem přichází jeho známý z Lékařské komory. Nemá dobré zprávy, na komoru totiž přišlo udání, že se na urgentu provádějí nelegální aplikace kmenových buněk. Bojan samozřejmě vše zamlčí. Je nicméně jasné, že se nad Bojanem i Davidem začíná smrákat…

Nikdo neví, kdo udání poslal, leč Mery si vzpomene na to, jak přistihla Sašu, kterak si čte z chorobopisu zesnulého boxera Mikea. Je jasné, odkud vítr vane. Bojan se rozhodne věc řešit se Sašou na příjmu. Ta ale vše odmítne a věc si chce vyřídit se svojí matkou.

Vali bude léčit malou pacientku, sportovní tanečnici, která se připravuje na soutěž. Podle všech známek to ale přehání. Její symptomy jsou ale příliš zvláštní na to, aby se jednalo jen o přetrénování.

Urgentní příjem zaměstná i novomanželský pár, který v honbě za dokonalou svatební fotkou ohrozí své zdraví. Navíc vypluje na povrch, že se vlastně jedná o fiktivní svatbu.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.