Nabídka pro Sašu přišla z vyšších míst. Bude tomu Saša věřit? Sledujte Modrý kód

Nabídka pro Sašu pracovat na prestižní pražské klinice se docentu Šeříkovi od začátku zdála podezřelá. Nyní se jeho podezření potvrzuje. Jak na to bude reagovat Saša? Sledujte Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě.

Mladému muži prostřelí v autodílně krční tepnu kus nářadí. Záchranáři a lékaři budou muset svést boj o jeho život. Další pacientkou bude žena s poraněnými zády po pádu na ledu, léčit budou na urgentu také mladou ženu po autonehodě, která je navíc těhotná. Zranění po autonehodě bohužel nejsou její jediný zdravotní problém.

Honza se stále potýká s psychickými problémy. Začínají jí docházet léky, které užívá v takovém množství, že už si je sama nemůže ani napsat. Napadne ji nicméně, jak celou záležitost kulantně vyřešit. Zeptá se Váni, zda by si léky nemohla napsat na něj.

Sledujte upoutávku další epizodu seriálu Modrý kód:

Adam Brejcha řeší svůj odchod do Brna. Situace se mění natolik, že by měl urgentní příjem opustit ze dne na den a věnovat se výzkumu. Urgentní příjem se z personálního hlediska začíná na pováženou zmenšovat. Také Rasputin totiž zamýšlí urgent opustit kvůli rehabilitaci na prestižní švýcarské klinice.

Sanitářka Dita se snaží zapůsobit na Filipa Kodyma, kterého jí schvaluje její matka. Ta by byla ráda, kdyby si dcera našla lékaře. Ale rozhodně ne Viktora Žáka. Tomu se samozřejmě to, jak se Dita snaží s Kodymem spřátelit, vůbec nelíbí…

Jenže Kodym o Ditu nemá zájem, a naopak dobře vidí to, jak se Viktor kvůli Ditě trápí. Vymyslí tedy zásadní plán, jak ty dva opět sblížit. Podaří se mu to?

Saša je nadšená z nabídky práce v Praze. Jen docentu Šeříkovi se podivná nabídka moc nezdá. A jak se ukáže, má pravdu. Jeho dobrý známý, kolega lékař se objeví na urgentu a po Saše se ptá. Jak svému starému příteli vysvětlí, nařízení přijmout Sašu přišlo z vyšších míst. Přesně, jak Šeřík předpokládal…

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě, který můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.