Seriály a filmy

14. ledna 2019 07:05

Jana Mrákotová

Násilí a rvačka v Modrém kódu!

Již dnes večer se na Primu vrací oblíbený seriál Modrý kód. Diváci opět uvidí nové díly vždy v pondělí a ve středu ve 20.15. A hned v první premiérové epizodě po vánoční pauze bude na urgentu pěkně rušno. Dojde i na pěstní souboj!

Adam Brejcha, kterého hraje Tomáš Měcháček, ošetřuje pacientku, která je obzvlášť brutálním způsobem napadená přímo ve svém domě, ráno, po odchodu dětí do školy. Zraněnou ji doma najde její bratr, který přivolá pomoc. Na urgent ji ale přivezou záchranáři v hodně zuboženém stavu. Pacientka si toho moc nepamatuje, jen opakuje, že se jednalo o loupež. Adamovi ale přijde její vyprávění dost nevěrohodné a nelíbí se mu ani její manžel, který samozřejmě nelení a do nemocnice za manželkou dorazí. Podívejte se na ukázku.

Odpočiň si, miláčku

Adam pokračuje ve svém pátrání. Po celkovém vyšetření zraněné ženy se ukazuje, že má celou řadu starých zlomenin, které si rozhodně nemohla způsobit sama. V Adamovi sílí podezření, že má před sebou oběť obzvláště brutálního domácího násilí. S vyděšenou ženou promluví, se situací seznámí i jejího bratra. Vše vyvrcholí poněkud nečekaně rvačkou přímo u lůžka pacientky. Podívejte se, jak se umí prát herci Václav Rašilov, který hraje bratra zraněné a Václav Jiráček v roli násilnického manžela. Pro Václava Jiráčka to není první role tohoto typu. Na Primě domácího tyrana hrál již v seriálu Přístav. Diváci ho ale znají také například jako filmového představitele legendárního slovenského zbojníka Jánošíka.

Dneska jsem to přehnal

Sledujte Modrý kód také on line.

Premiérová epizoda Modrého kódu již dnes večer, v pondělí 14. 1. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.