Prokop se odmítá v seriálu Modrý kód smířit s rozchodem. Začíná být trapný…

I když se Laura vyjádřila poměrně jasně, Prokop jejich rozchod stále neakceptuje. Laura mu to bude muset vysvětlit dost důrazně. A jak se bude na tuhle novinku tvářit Maty? Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Profesionální policejní vyjednavačka se snaží zabránit sebevrahovi v tom, aby skočil ze střechy domu. Bohužel se jí to nejen nepovede, ale sebevrah dokonce ženu strhne s sebou. Ta hrozivý pád sice přežije, trápí se ale tím, že se jí nepodařilo muži zachránit život, což komplikuje její léčbu. Jak se ale ukazuje, u muže nebyla šance na záchranu…

Prokop se stále nemůže srovnat z rozchodu s Laurou. Pořád se snaží Lauru znovu získat. Jenže Laura už toho má všeho dost. Svědkem další Prokopovy scény bude v nemocničním bufetu dokonce i Veronika.

Podívejte se na video:

Na urgent přivážejí se srdečním kolapsem také muže spjatého s aktivitami podnikatele Bařiny, který má v Ústí zřizovat nový urgent. Coby pacient připadne Saše Růžičkové a ta se rozhodne kromě jeho léčení zjistit i to, jak to s budováním nového urgentu vypadá. Ačkoliv se muž zprvu cuká a nechce nic říct, Saša má své způsoby, jak se pravdu dozvědět.

Dalším pacientem na urgentu bude muž s bodným poraněním stehna. Pro Michala se pacient stane osobní záležitostí. Ke zranění totiž přišel ve vyloučeném Ronďáku a celá situace ohledně toho, kdo jej vlastně pobodal, je poměrně zamotaná. Michal se bude opět snažit přijít všemu na kloub. Jeho soustředění na sociální situaci na Ronďáku už ale začíná štvát Mery i Markétu.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Dita a Viktor se sbližují i přes drobné klopýtnutí s Viktorovou matkou. Zato Ditina matka má vztah Dity a Viktora stále pod dohledem, a jelikož pracuje také v nemocnici, dokonce zjistila i Viktorův platový výměr. Dita se rozhodla přistoupit k dalšímu kroku – zvelebuje Viktorův byt. Jenže Viktor asi není úplně připravený na to, aby se k němu Dita nastěhovala. Jen aby tohle nebyl hřebík do rakve jejich vztahu.

Lékaři na urgentu se budou muset postarat také o ženu, kterou srazilo auto. Jak se ukázalo, byla zrovna na cestě z nemocnice z ošetření očí. Jak to, že ji lékař neinformoval ohledně rizik spojených se zákrokem?

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě. Sledovat jej můžete také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.