Prokop se pohádá s Matym kvůli Lauře. V seriálu Modrý kód skončí jedno velké přátelství

Když mezi dva muže vstoupí žena, dobrotu to nedělá. A potvrzuje to i případ Matyho s Prokopem, kteří se kvůli Lauře rozhádají. Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Ačkoliv se Prokop tvářil, že to s Laurou nemyslí moc vážně a nechce se vázat, když se s Laurou sblížil Maty, Prokop mu to nemůže zapomenout. Když se navíc ještě dozvěděl, že Maty s Laurou strávili společnou noc, byla to pro něj velká rána. S Matym se nemůže už ani normálně bavit.

Podívejte se to, jak jejich vztah vyeskaluje, ve videu:

Rasputin si začíná věřit po pár operacích kuřat natolik, že by se rád vrátil na operační sál coby lékař. Adam, ale bohužel ani primář Bojan si nejsou zcela jisti tím, jestli je Roman v takové formě, aby operaci bez problémů zvládl. To se brzy ukáže…

Na urgentním příjmu budou pro tentokrát ošetřovat vlastní lidi – zraněného záchranáře, který se zraní při dopravní nehodě přímo cestou za pacientem. Na vině je jeho kolega, který řídil pod vlivem návykové látky. Tohle bude mít ještě hodně nepříjemnou dohru.

Další pacientkou bude mladá dívka, která si vykloněná z vlaku dělala selfie, a sloup jí amputoval ruku. Další pacientkou bude žena, která se omylem předávkuje léky na cukrovku.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

U Honzy se střídají manické a depresivní stavy. To se začíná projevovat nejen vůči personálu nemocnice, ale i směrem k pacientům. Zejména zdravotní sestra Libuška už toho začíná mít dost. Také Mery a Michal mají pocit, že problém Honzy bude asi vážnější, než by si byl kdokoliv myslel…

Kamil Prchlík má dost Saši. Vymyslí proto zásadní plán, jak se jí zbavit, a rovnou se s ním svěří Sašině matce Darině, s níž udržuje poměr. Napadne ho, že by bylo fajn Sašu „uklidit“ na lukrativní post, ideálně do Prahy. Nabídku, která se neodmítá, je schopen domluvit. Darina Růžičková, a ve finále i Saša budou nadšené.

Seriál Modrý kód sledujte už v pondělí ve 20.15 na Primě, nebo on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.