Prokop to ve velkém rozjede na Lauru. Povede se mu ji okouzlit? Sledujte Modrý kód

Od doby, co se Laura poprvé objevila na urgentním příjmu, Prokop cítil, že tahle žena mu za to stojí. Od začátku se ji proto snaží okouzlit. Jak na to Prokop půjde? Podívejte se na v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Laura na urgentním příjmu v Rubavě rozjíždí rekonstrukci nemocničního bufetu, ze kterého chce udělat slušný podnik. Nejde jen o to, že chce změnit nabízená jídla, ale samozřejmě potřebuje bufetu dát i novou fasádu. A je rozhodnutá udělat to sama

Prokop se ve snaze Lauru zaujmout nabídne, že jí s renovací bufetu pomůže. Jenže Laura si z něj udělá tak akorát legraci.

Mrkněte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Podaří se Prokopovi Lauru zaujmout? Nebo to bude mít v konkurenci ostatních lékařů, kteří o krásnou Lauru také stojí, dost složité? Dívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.