Prokop to ve velkém rozjede na Lauru. Povede se mu ji okouzlit? Sledujte Modrý kód

Od doby, co se Laura poprvé objevila na urgentním příjmu, Prokop cítil, že tahle žena mu za to stojí. Od začátku se ji proto snaží okouzlit. Jak na to Prokop půjde? Podívejte se na v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Laura na urgentním příjmu v Rubavě rozjíždí rekonstrukci nemocničního bufetu, ze kterého chce udělat slušný podnik. Nejde jen o to, že chce změnit nabízená jídla, ale samozřejmě potřebuje bufetu dát i novou fasádu. A je rozhodnutá udělat to sama

Prokop se ve snaze Lauru zaujmout nabídne, že jí s renovací bufetu pomůže. Jenže Laura si z něj udělá tak akorát legraci.

Mrkněte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Podaří se Prokopovi Lauru zaujmout? Nebo to bude mít v konkurenci ostatních lékařů, kteří o krásnou Lauru také stojí, dost složité? Dívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.