Rasputin je v seriálu Modrý kód zase na koni. Povede se mu náročná operace?

I když se operování stále brání, Rasputinovi nezbyde, než se na sál vrátit. Jak dopadne jeho premiéra? Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě v dalším pokračování vašeho oblíbeného lékařského seriálu Modrý kód.

Senior s Alzheimerovou chorobou, jehož vnuka zachránil Rasputin, když vypadl z okna, na tom zdravotně není dobře. Na urgentu jej léčí již několik dní, bohužel jeho operace ukáže, že jeho stav je vážný – má velký hematom na mozku. Jeho ošetřující lékař Adam usoudí, že nutně potřebuje operaci, kterou by podle něj měl provést Rasputin.

Jenže Rasputinovi se do operace vůbec nechce, naopak má pocit, že se ho snaží do operace Adam dotlačit. Navíc si stále není jistý tím, že podobně náročnou operaci zvládne. Adam je ale přesvědčený o tom, že ano a že je tím nejlepším lékařem pro tento úkol. Rasputin sice důrazně odmítá, nakonec ale přece jen svolí.

Jak to dopadne? Podívejte se na sestřih z epizody:

Řidič linkového autobusu zkolabuje během řízení. Katastrofě zabrání duchapřítomný cestující, který se chopí řízení. Proč ale řidič neustále upadá do bezvědomí? Sanitka přiváží na urgent narkomana nalezeného přímo s injekcí v žíle. Se svou závislostí bude muset bojovat sám. Kromě toho budou lékaři řešit případ rasově motivovaného napadení.

Sledujte upoutávku seriálu Modrý kód:

Na urgentním příjmu všichni řeší zřízení nového urgentu v Ústí. Nové konkurence se bojí personál nemocnice hlavně proto, že má obavy z toho, že v Rubavě bude urgentní příjem zrušený. Protože je Sašina matka hejtmanka, logicky se jejich zraky obracejí k ní a Saše. Saša ale o ničem neví. Docent Šeřík ji požádá, aby si s matkou o urgentu promluvila. Saša tedy matku pozve na večeři, ta se na ni ale dostaví i se svým věrným „pejskem“ Kamilem. A to se Saše líbit nebude.

Podívejte se ve videu na to, jak si s Kamilem Saša poradí:

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že ho můžete sledovat také on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.