Rasputin má velký problém, začíná ho dohánět minulost. Už dnes večer v Modrém kódu

Modrý kód (14) - upoutávka

To, že je Rasputin v Rubavě v podstatě „na zapřenou“, to ví jen Bojan a nyní David Hofbauer. Případ zraněného dělníka nicméně Rasputinovu novou identitu značně ohrožuje.

Na Urgentním příjmu startuje rušný den. Případ muže s nožem zabodnutým přímo v srdci je jen začátek. Muž ztrácí puls, je proto třeba rychle jednat. Pro Sašu bude tento případ velká zkouška!

I když David bude na sále excelovat, je jasné, že má opět jeden ze svých záchvatů. Naštěstí o jeho obtížích ví Rasputin, který jej „uklidí“ na místo, kde si může v klidu odpočinout.

Dramatický případ nevěry

Vzápětí přivezou ženu s velkou bodnou ránou na rameni. Začíná být jasné, že tyto dva případy mají hodně společného. Na urgentu bude dokonce vyšetřovat i bratr Mery Ondřej. Jak se totiž ukáže, obě zranění mají původ v mužově nevěře.

Další pacientkou je žena, která působí jako pěkná koketa. Vypadá to, že se při pohledu na mužský zdravotnický personál, a zejména Prokopa, nemůže udržet. Nakonec se ale ukáže, že je všechno trošku jinak.

Rodinné trable

Mery se bude hodně divit, když na urgent v bolestech přijede Ondřejova manželka Linda s komplikacemi po prodělaném potratu. Problém je, že o potratu nikomu neřekla. Mery si zase bude myslet, že její švagrová byla Ondřejovi nevěrná. Pravda je ale někde úplně jinde.

Dalším kritickým případem je dělník ruského původu s vážným poraněním ruky. Jeho doprovodu přijde Rasputin nějak povědomý. A protože má fotografickou paměť, velmi brzy mu dojde, kdo Rasputin ve skutečnosti je. Někoho, kdo zná jeho tajemství, ale může Rasputin jen těžko nechat odejít…

Kam je až schopen pro utajení své identity zajít? Sledujte Modrý kód ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek