Romantika na lodi? Kdepak, v Modérm kódu se stane tragédie

Když si otec naplánuje idylický víkend se dvěma dětmi, bohužel to nemusí dopadnout dle jeho představ. Naopak se může zábava změnit v neštěstí.

Otec, který své děti kvůli rozvodu s bývalou ženou vídá jen jednou za čtrnáct dní, si chce den s nimi užít naplno. Pořídil si loď, s níž chcet vzít děti na výlet.

Nečekaná nehoda v Modrém kódu

Celý skvěle strávený den ale změní v jedno velké peklo, když začne na lodi hořet motor. Otec i jeho dve děti jsou nuceny loď opustit, jenže ani jedno z dětí bohužle neumí plavat.

Než přijede záchrana, dcera muže vyklouzne ze záchranné plavecké vesty a začne se topit. Ani její mladší bráška na tom v ledově chladné vodě nebude moc dobře.

Povede se na urgentu zachránit jim život? A proč vlastně začala loď hořet? To se dozvíte v pondělní epizodě Modrého kódu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.