Seriály a filmy

20. května 2019 22:05

Jana Mrákotová

Saša Růžičková vinu uznat neumí

Rasputin se vrátil na urgent do Rubavy a hned se dostává do konfliktu se Sašou Růžičkovou. V tomto případě to ale není nic překvapivého, problémy s ní má většina jejích kolegů. A do děje seriálu Modrý kód zasáhne nová postava!

Prokop Hlinka přestal pracovat na soukromé klinice a Filipovi Kodymovi dojde, že ani on nechce v Bradáčových nekalých projektech dál figurovat. Prokop ho v jeho pochybnostech podpoří. Žák dál sráží Vali. Adam operuje běžce a odhalí, že o žádného sportovce nejde. A při té příležitosti dojde k nečekanému setkání. Sašu vyhodili od atestace a ta svůj neúspěch vyčítá Rasputinovi. Toho to, jak se zdá, moc nerozhodí. Sašu zná a její sebestřednost také.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu již nyní!

Saša se opravdu umí pořádně rozparádit. Na druhou stranu se jí není co divit. Krev není voda a její matka Darina Růžičková má do anděla také daleko. Připomeňte si rozhovor, který jejich vztah náležitě ukazuje.

Do děje seriálu Modrý kód zasáhne výrazně také příchod nové posily MUDr. Michala Tomáška, kterého hraje oblíbený herec Saša Rašilov! Přinášíme vám podrobnosti!

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu již ve středu 22. 5. ve 20.15. Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.