Sašu nečeká dobrý den. Naopak. A nebude sama! Sledujte Modrý kód

Modrý kód (64) - upoutávka

Co je lepšího než si za krásného letního dne vyrazit na loď na rozzářenou vodní plochu? Podle Saši a jejích přátel nic. Jenže bohužel, naplánovaný den volna zdaleka nevyjde tak, jak by si představovali.

Vše začne už počasím, místo sluníčka začne pršet. Ve snaze udělat alespoň nějakou zábavu si Saša a její přátelé dopřejí na posilněnou něco vína. Když ale chtějí do lodi přibrat ještě sportovce, který vedle nich pádluje na paddle boardu, události naberou nečekaný směr.

Ve snaze vytáhnout zraněného muže totiž lopatka lodního motoru Saše poraní ruku. Jak už to tak bývá, propadne Saša hysterii v obavách, jak bude v budoucnu operovat. Po příjezdu na urgent chce tedy jen to nejlepší ošetření a neváhá si na pomoc přizvat svoji matku. Jenže kdepak, ti nejlepší se na urgentu věnují vážnějším případům. Udělá z toho starostka Růžičková, krizová ředitelka nemocnice opět „haló“?

Davidův projekt zachrání jeho blízcí

Na Davida opět dopadla jeho nemoc, v horší den již přijít nemohla. Právě dnes totiž mají do Rubavy za Davidem dorazit odborníci z farmaceutické firmy, pro niž David provádí svůj výzkum a která jej financuje. David se proto snaží do nemocnice dorazit stůj co stůj, jenže tam na něj již čekají nikoliv muži z firmy, ale složitá operace mladého muže, kterého lodní šroub částečně připravil o ruku.

Za Rasputinem má konečně do Rubavy přijet jeho matka. Namísto toho ale přichází Zoja s tím, že na hranicích v Rusku zadrželi Sergeje. Jeho matka je prý v pořádku, problém ale je, že pokud budou Sergeje vyslýchat, nebude váhat ani vteřinu a vše ruským úřadům řekne. Zoja si proto myslí, že by se měl Rasputin na nějakou dobu schovat. To ale lékař kategoricky odmítá. Už nechce utíkat.

Získá Viktor svého syna?

A krůpěje potu se budou na čele lesknout i Viktorovi. Na urgent totiž na jeho pozvání přichází pracovnice sociálního úřadu zjišťovat, zda je způsobilý starat se o svého syna. Pracovnice naštěstí narazí na Mery, která, i přes svoji ne zcela příjemnou společnou minulost s Viktorem, dokáže v lidech vidět to lepší. Jen je otázka, zda to sociálnímu úřadu bude stačit.

Na urgentním příjmu budou řešit kuriózní případ muže, jemuž jeho vlastní manželka uřízla penis.

Jak si tím lékaři na urgentu poradí?

Proč se ale k tak zoufalému činu uchýlila? I to se dozvíte v Modrém kódu. Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek