Seriály a filmy

24. července 2019 17:30

Jana Mrákotová

Seriál Modrý kód pokračuje již 185. dílem

Oblíbený seriál z lékařského prostředí se po prázdninové pauze vrací na obrazovky. Moderní drama z urgentního příjmu s hvězdným hereckým obsazením opět přinese napínavé příběhy, které jsou inspirované skutečnými osudy pacientů, lékařů, ale i dalších pracovníků pohotovosti.

Po prázdninové pauze se seriál Modrý kód vrací na obrazovky. I v další sezóně diváci uvidí celou řadu atraktivních případů, se kterými si budou muset lékaři a zdravotníci na rubavském urgentu poradit. Zajímavě se budou rozvíjet i osobní příběhy hlavních hrdinů seriálu.

Do Rubavy přijíždí MUDr. Michal Tomášek, který se domluvil s primářem Bojanem, že nastoupí na urgent. Petra dostává nečekanou zprávu, která může výrazně změnit její budoucí život. A Prokop se k nové situaci musí dokázat postavit. Za Adamem přijíždí Milada Strnadová, matka holčičky, kvůli které měl Adam problémy v minulosti. Strnadová Adamovi vstoupí do života výrazněji, než by si přál.

Do Rubavy se vrátil Hojer, začínají se s Vali potkávat a zdá se, že si stále dobře rozumějí. Maty přijíždí z Kanady a je rád, že pokračuje jeho přátelství s Veronikou Jánskou, Luciinou kamarádkou. Spolu s Prokopem tvoří docela dobrou partu.

Saša je na nějaký čas alespoň částečně zadobře se svou matkou a využije toho, že bývalá starostka Růžičková vede úspěšnou politickou kariéru. Saša si s mocnou matkou v zádech prosadí na urgentu kontroverzní projekt, se kterým Bojan nesouhlasí, ale nedokáže mu zabránit. Ema Vlčková bude muset řešit nečekané problémy, které by mohly ohrozit i její postavení primářky pediatrie. Rasputin jí bude ochotně pomáhat vše zvládnout. A Mery počase najde člověka, se kterým je jí dobře. Alespoň to tak vypadá!

Seriál Modrý kód se vrátí již brzy na obrazovky!

Modrý kód sledujte online!

Podzim na Primě přinese celou řadu atraktivních pořadů

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.