Sestřička Dáša se snaží sbalit Matyho. Sledujte Modrý kód v předpremiéře

Sestřička Dáša, kterou Maty pozval na víkendový pobyt místo Veroniky, vzala Matyho pozvání jako hozenou rukavici. O mladého lékaře se nyní začíná snažit. Podívejte se na to v předpremiéře pondělní epizody seriálu Modrý kód.

Matyho řádně naštvalo, že se Veronika rozhodla strávit víkend s Pavlem, kterého dlouho neviděla a a který neplánovaně přijel do Rubavy. Maty si totiž zařídil, aby měl volno v práci a domluvit i romantický víkendový pobyt pro sebe a Veroniku.

Není divu, že se mu tato změna plánů nezamlouvala. Dílem, aby naštval Veroniku, dílem, aby víkendový pobyt nepropadl, rozhodl se na víkend pozvat některou ze sestřiček. Volba padla na Dášu, a jak to tak vypadá, Dáše by se Maty určitě zamlouval nejen jako kolega a kamarád….

Podívejte se na to v sestřihu seriálu Modrý kód:

Jak Maty na tuto výzvu zareaguje – vykašle se na Veroniku, nebo zůstane se vztahu, který ho niterně drásá? To se můžete dozvědět právě teď v předpremiéře 220. epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.