Sledujte video ze seriálu Modrý kód: Viktor se začíná sbližovat s Ditou!

Viktor Žák si pravděpodobně vzal k srdci radu Emy Vlčkové, aby si našel novou partnerku. Jak si jinak vysvětlit, že začne konečně chovat normálně k nové zdravotní posile urgentu Ditě! Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze středeční epizody seriálu Modrý kód, kterou bude Prima vysílat od 20.15.

Když odjela Vali i s Růženkou a Deniskou do Prahy, pro Viktora to byla velká rána. Začal být ještě o něco nesnesitelnější než obvykle. Jak mu ovšem poradila Ema Vlčková, možná je na čase posunout se o něco dál a najít si novou partnerku.

Viktor kupodivu nelení a svůj šarm nasměruje na Ditu, která začala jako nováček pracovat na rubavském urgentním příjmu.

A to to zpočátku vypadalo, že ji nemůže vystát. Po několika drobných konverzacích přímo na příjmu se Viktor rozhoupe k nečekanému kroku. Jakému?

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Modrý kód:

Vyrazí si skutečně Dita s Viktorem na rande? Jak jejich schůzka dopadne? To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, na kterou se můžete už nyní podívat online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.