Seriály a filmy

25. září 2019 21:40

Jana Mrákotová

V Rubavě zaduje slovenský vichr

V Rubavě dojde k personální obměně. Maty odjíždí na Slovensko a místo něj přichází z Bratislavy velmi svérázná posila. Na urgentu se nyní opravdu nudit nebudou.

Maty odjede do jedné bratislavské nemocnice na výměnnou stáž, do Rubavy zase dorazí slovenský doktor Marian Klimko (Marko Igonda), konfliktní vyznavač klasických hodnot. Kolegové jeho svérázné a sebestředné chování úplně nechápou a nepřijímají. Podívejte se na jeho nástup na urgent. Jako první má tu čest Mery a doktorka Jánská.

Seznamte se: Doktor Marian Klimko

Doktor Klimko ze svých zvyků ale ustupovat nemíní. Dá se tedy předpokládat, že o konflikty nouze nebude. Netají se navíc svým pohrdáním vůči ženám – lékařkám. Žena v jeho očích patří k plotně a ne na operační sál. Přesvědčí se o tom Veronika Jánská.

Máte se tady co učit

Strnadová přišla po operaci o druhé prso a je to pro ni jako pro ženu šok. Přijela ji podpořit její sestra Klára. Děkuje Adamovi za péči o sestru a večer spolu jdou na drink do Štoly, zajiskří to mezi nimi. Bude z toho něco dál? Mery náhodou zaslechne, jak se Tomášek domlouvá, že někomu má poslat peníze a dozvídá se od něj, že má dceru, která od smrti matky žije u pratety. Je to pro ni překvapení.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte již v pondělí 30. 9. ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky seriál nemocnice Rubava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.