Vali bude v seriálu Modrý kód oponovat významnému politikovi. Vyplatí se jí to?

Ministr obchodu země Togo nebude Vali věřit v jejích profesních zkušenostech. Jeho dcera za to málem zaplatí životem. Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

V Rubavě se koná velký každoroční happening boje za svobodu, kterého se vedle hejtmanky Růžičkové účastní i ministr obchodu republiky Togo. Jeho dcera Zuna začne mít křeče břicha, a je převezena na urgent, kde se její péče chopí Vali a rychle zjišťuje, že se jedná o zánět slepého střeva. Otec dívky trvá na tom, aby ji Vali neoperovala, ale pouze ji připravela na cestu zpět do Toga k nejlepšímu osobnímu lékaři.

Vali se to ale vůbec nelíbí, operaci nechce odkládat. Jenže bojovat s politikem, a navíc rodičem pacientky, to není jednoduché. Stav Zuny se začíná zhoršovat…

Podívejte se na upoutávku seriálu Modrý kód:

Na urgent přivážejí muže, který se chová podivně – přehlédl obrovský výkop, do něhož spadl. Zároveň muž vypadá trochu jako bezdomovec. Co je s mužem špatně? A podobně zvláštní bude i další pacient, kterého přivážejí se zvracením a pocity na omdlení. Také on působí jako bezdomovec vzhledem k tomu, že obchází a vybírá popelnice. Když ale přichází jeho dcera, lékařům objasňuje, že její otec rozhodně bezdomovec není, právě naopak.

Michal se opět snaží o to, aby mu vykynul kvásek. Mery si z něj legraci nedělá, zato Markéta ano. Ale Michal to odmítá vzdát, a dokonce se zapojuje i do rubavské kváskové skupiny.

Lekce žárlivosti

Maty je naštvaný kvůli tomu, jak příjezd Pavla narušil jeho víkendové plány s Veronikou. Cekově už mu vztah ve trojici nic nedává a Maty přestává konkurenci Pavla zvládat. Je naštvaný, a protože už má tak akorát všeho dost, rozhodne se situaci vyřešit po svém a na víkendový pobyt pozve jinou ženu než Veroniku!

Mrkněte se na to v sestřihu:

A vztah Veroniky a Pavla zdaleka nebude jediný, který projde lehkou zkouškou. Hodně to víří mezi Prokopem a Sašou od momentu, kdy Prokop odmítl Sašinu nabídku na společný sex. Saša mu to teď při každé příležitosti vrací s arogancí sobě vlastní. Viktor se naopak evidentně snaží víc a víc sblížit se s Vali. Na urgentu to vidí všichni kromě Vali samotné.

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.