Vdechnutá protéza, ale i nefunkční rodinné vztahy zaměstnají Modrý kód

V Modrém kódu čeká na Prokopa opět kuriózní případ, a to vdechnutá protéza. Jde to ale vůbec protézu vdechnout?

Kadeřnice se svými dvěma dcerami sklízí zahradu po zimě. Protože se dvě její ratolesti hádají, příliš se nesoustředí a když vhazuje větve do drtiče, přístroj vtáhne i její ruku. Po převozu na urgent všichni vidí, že to nevypadá moc dobře a ani David Hofbauer nezvládne ruku zachránit.

Jenže to si přece kadeřnice nemůže dovolit. Kdo povede její salón, když jedna z dcer odjíždí na stáž do Paříže a druhou považuje sama za tu „nepovedenou“ dceru? Možná bude žena překvapená, jak se vztah, který k ní dcery mají, vyvrbí.

Modrý kód čeká svatba

Pan Hojer plánuje svatbu s Vali. Vali jeho nadšení sice moc nesdílí, to mu ale nevadí. On má prostě plán!

Na urgent přivážejí malou holčičku po epileptickém záchvatu. Nikdo neví, kde se záchvat vzal, protože nikdo neupravoval dívčinu medikaci, ani neprodělala žádný stres. Její matka navíc v nemocnici omdlí. Nemají oba případy souvislost?

Pokračování Davidova výzkumu

Nině přijde velká škoda, že David zakončil svůj výzkum kvůli tomu, že z něj odstoupila firma, která jej financovala. Rozhodne se proto domluvit Davidovi schůzku s úředníkem z ministerstva, který by výzkum a jeho financování potlačil kupředu. Když se ale s nápadem svěří Bojanovi, ten se jí v podstatě vysměje. Na podobnou schůzku přece David nikdy nepřistoupí!

Mery má takový pocit, že s Viktorem není něco v pořádku. Chodí jako tělo bez duše, pozdě do práce, pomalu spí za chůze. To, že by ale začal pít, rezolutně odmítá. Podaří se Mery vypátrat, co za jeho stavem vězí?

Prokop bude muset zase vypátrat, kde vězí protéza jedné z pacientek. Ta je totiž přesvědčená o tom, že svoji zubní protézu vdechla a nyní se nachází někde v jejím zažívacím traktu.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě a dozvíte se i to, že je možné se otrávit vodou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.