Velká rána nejen pro Viktora! Vali v seriálu Modrý kód končí v Rubavě

Vali je pevnou součástí rubavského urgentu, kde se celoživotně věnuje hlavně malým pacientům. Nyní, kdy od Emy Vlčkové převzala ještě navíc primariát, přestala na péči o holky, a práci zároveň stačit. Jak to Viktor a všichni na urgentu přijmou? Podívejte se na to v pondělí epizodě seriálu Modrý kód, na Primě ve 20.15.

Být svobodná matka není žádný, zejména pro lékařku, u níž se střídají denní a noční služby. Vali si navíc k své dceři Růžence osvojila ještě Denisku a teď se jí začíná nedostávat času. Sama pracuje v nemocnici, řeší zhoršující se zdravotní stav Růženky, a do toho špatný prospěch Denisky ve škole.

Rozhodne se proto pro zásadní řešení problému – odchází do Prahy. Na místo, kam nejprve odmítla nastoupit, a kam poté nastoupil Viktor. Ten se sice vrátil s tím, že administrativní, a tak trochu špinavá práce není nic pro něho. Právě proto měla Vali problém se Viktorovi se svým plánem svěřit. Jak se budou na její rozhodnutí dívat na urgentu?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Jak rozhodnutí Vali přijmou všichni na urgentu, a hlavně Viktor? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Modrý kód.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.