Viktor má nový objev. S kým začal „randit“? Podívejte se na Modrý kód ONLINE

Viktor býval vždycky sukničkář a notorický nevěrník. Po narození syna se trošku zklidnil (ovšem nikoliv, co se konzumace alkoholu týče), ale to už je dávno minulost. Pokud jste neviděli středeční epizodu Modrého kódu v televizi, podívejte se na ni nyní ONLINE a dozvíte se, kdo je jeho další objev.

Dozvíte se mimo jiné i to, jak už má Saša "plné zuby" Davida Hofbauera. Dokonce natolik, že je ochotna o něm veřejně prohlásil, že ji sexuálně obtěžuje. Jen aby se ho konečně zbavila.

Než útoky raději spolupráce

Nebude to ale mít tak jednoduché. Jak její matka zjistí, Davidův otec předsedá atestační komisi. A jelikož Saša ještě atestaci nemá, bylo by podle matky záhodno, aby se s Davidem spíše sblížila, než mu škodila. Dokonce jej má požádat, aby vedl její atestační práci!

Kuriozní poranění při sexu

I případy, které se na urgentu řeší, jsou mimořádně zajímavé: muž s prostřílenou ledvinou, kterého mylně zasáhli během rubavského lomu, další muž s rozrdceným hrtanem, jehož poranění vzniklo během nevšedních sexuálních praktik, poraněný dělník z místního dolu, ale i mladík s nakažlivou chorobou, která ohrozí i lékařský personál!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.