Viktor z Modrého kódu má problém. A bohužel ne jeden!

Modrý kód - MEDAILONEK - ŽÁK (Igor Chmela)

Viktor Žák býval dobrý anesteziolog, bez jeho umění citlivě uspat pacienta by v rubavské nemocnici nemohli tamní lékaři provádět své pověstné výkony.

Jenže pacienti jsou nyní kvůli Viktorovi v ohrožení, on sám by totiž spíše než nával práce potřeboval pauzu. Osud si s ním totiž krutě pohraje.

Viktor byl vždy lamač ženských srdcí a notorický záletník. Žil v dlouhodobém vztahu s vrchní rubavského urgentu Mery. Pro ni to však nebyl vztah, který by si vysnila. Viktor ji neustále podváděl, až ji nakonec opustil kvůli její mladší kolegyni, sestřičce z rubavské nemocnice. Výmluvu našel v tom, že chtěl založit rodinu, což s Mery nebylo možné. Jenže ani tentokrát to nedopadne tak, jak by si představoval. Vinou špatné shody náhod jej manželka opustí a on zůstane na výchovu svého syna sám.

Prohlédněte si fotogalerii:

A proto sáhne po té nejhorší „berličce“, co může – alkoholu. Jenže Viktor se bude muset vzchopit, a být oporou svému nově narozenému synovi i kolegům v rubavské nemocnici. Zvládne to?

To se dozvíte již od 25. března na obrazovkách televize Prima v novém seriálu Modrý kód.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.