6 zásadních věcí, které se stanou ve třetím dílu Mordparty II

Už v neděli se můžete těšit na další díl Mordparty II. Třetí díl druhé série se jmenuje Klášter. Co všechno v Mordpartě uvidíte?

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i další díly série druhé.

Co ve třetím dílu druhé série uvidíte?

Páter Bertram se připravuje na pohřební obřad, má pohřbít dceru jednoho svého známého. Ke zděšení všech přítomných je však v rakvi nalezena mrtvola někoho úplně jiného. Jak mohlo dojít k záměně v zamčené místnosti? Není za tím vším temná minulost přítomných pozůstalých?

1) Vyšetřovatel Pavel je odvolán z případu vraždy v klášteře. Bude pracovat na zjištění totožnosti jednoho muže. Případ mu zadal sám Radačinský.

2) Naďa se oficiálně vrátila do Mordparty. Jaký vztah bude mít s šéfem Radačinským, který ji sám nechal zavřít?

3) Anna, dcera Colomba zjistí, že její rodiče schovávali dopisy od bývalého přítele Michala z vězení.

4) Naďa s Kájou budou celou noc hlídat klášter. Stane se mezi němi něco?

5) Vyšetřovatel Pavel dostane finanční odměnu před všemi svými kolegy od Radačinského. Chce ho Radačinský před kolegy zdiskreditovat?

6) Na Naďu doma po noční hlídce čeká matka jejího manžela. Naďa si vyslechne, že se jako správná matka nestará o své děti. Jenže Naďa má plnou hlavu toho, aby dostala svého manžela z vězení.

Sledujte nové díly Mordparty druhé série už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.