Co uvidíte v neděli? Kájovi z Mordparty pachatel podřízne hrdlo. Přežije to?

Mordparta pátrá po pachateli, který unáší ženy a týrá je, dokud je neusmrtí. Jeho praktiky jsou více než brutální. V ohrožení bude i vyšetřovatelka Naďa. Nejmladší člen Mordparty se dostane během vyšetřování do nebezpečné situace. Přežije? Podívejte se na ukázku.

Další díl Mordparty uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Vyšetřovatelé z Mordparty momentálně neprožívají ideální období. Pavel je rozejitý s těhotnou Vendy, která s ním odmítá komunikovat, hodlá se přestěhovat za prací do Berlína. Naďa zjistila, jak se její nejbližší člověk vlastně živí - svého manžela Marka vyhodila z domu.

Kája se poprvé v šestém dílu seznámí se svou matkou, která emigrovala a její děti ji už nikdy neviděly. Proč to udělala? Proč nechala děti žít v tom, že je jejich matka nezvěstná? Jakou roli v jejich neexistujícím vztahu nese otec, jenž právě umírá? A proč se matka znovu objevila v jejich životě?

Mordpartu uvidíte ve 20.15 na Primě již tuto neděli.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.