Dvoumetrový Roden skončil v Mordpartě v kufru auta!

Nejvyšší herec v Mordpartě zažil krušné chvíle! Marian Roden, bratr Karla Rodena, má dva metry, ale v nejnovějším díle druhé řady Mordparty se musel vejít do malého prostoru. Když ho v roli galeristy kvůli honbě za vzácným obrazem zavraždili, jeho tělo vrazi ukryli v kufru auta!

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

„Řekli mi, zkus si tam lehnout, jak to jde, pak mě obložili dekami. Nakonec jsem jim ukázal, jak bych asi měl ruku, když by mě někdo házel do kufru, a oni řekli, že je to v pořádku. Ten kufr zas byl natolik velký, že jsem i já mohl v pohodě ohnout nohy, takže jsem zase tolik netrpěl,“ prozradil Marian Roden.

Scény se natáčely v chladném počasí několik hodin. „Dali pode mě deky, abych neprochladnul, protože přece jen jsem tam ležel dost dlouho, než se udělaly všechny záběry a než kolegové odříkali všechny texty nade mnou,“ vzpomíná herec.

Jak stísněný prostor snášel? „Kdyby ten kufr zavřeli, tak by to asi bylo nepříjemný, ale naštěstí byl při natáčení otevřený dokořán,“ směje se.

Mordparta vyšetřuje jeho vraždu. Zjišťuje, že se chystá aukce obrazu, o kterém se nevědělo od konce 2. světové války a odborníci ho považovali za ztracený. Nejasná historie tohoto díla a dohady kolem skutečných majitelů přilákají velké množství zájemců a zdá se, že jsou i důvodem k vraždě Samuela Beckera, majitele galerie, kterého Marian Roden hraje.

„Obrazy a výtvarné umění mám moc rád, když jsem někde v zahraničí, tak se snažím vždy navštívit nějakou galerii, ať je to Londýn, Madrid, nebo Paříž,“ řekl Marian Roden.

Jeho manželku Loretu Becker si zahrála Klára Melíšková, se kterou se rádi opět setkali při společném natáčení před kamerou. Jejich společného syna Nikolase Beckera ztvárnil Adam Kraus. „Natáčení se všemi bylo skvělé, vše bylo perfektně připravené – i kostýmy na moji dvoumetrovou postavu byly k dispozici,“ směje se Roden.

Sledujte Mordpartu už v úterý ve 21.35 na Primě!

Sledujte Mordpartu na Primě v neděli ve 20.15!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.