Kvůli vzpomínkám pro mě bylo náročnější natáčení v krematoriu než v pitevně, říká Vojta Kotek o Mordpartě

Mordparta II – Co se Vojta Kotek naučil o pitevnách

Natáčení druhé série Mordparty bylo pro většinu herců poměrně náročné. Pro někoho kvůli třeskutým mrazům, pro jiného kvůli osobním zkušenostem. Vojta Kotek prozradil, že se během natáčení dokázal vyrovnat i s nehezkými vzpomínkami. Podívejte se na rozhovor.

Zde najdete všechny díly první, ale i druhé série Mordparty v online archivu Prima PLAY.

Herec Vojta Kotek představuje v Mordpartě vyšetřovatele Káju, který nejde pro ránu daleko. Pro reálného kriminálního policistu Mordparty je návštěva pitevny nejspíš denním chlebem, kdy už nevnímá zatuchlou, nasládlou vůni takového prostoru. To zatím herci a herečky seriálu Mordparty příliš neskousli. Řekněme, že natáčení v pitevnách není oblíbeným exteriérem pro většinu štábu.

Krematorium vs. pitevna

Natáčení v pitevnách nebylo nic příjemného ani pro talentovaného Vojtu Kotku, který se během rozhovoru svěřil s tím, že daleko horší pro něj bylo natáčení ve strašnickém krematoriu. Osobní zkušenosti se bohužel ozvaly, ale herec prozradil, že v rámci natáčení se s nimi dokázal vyrovnat i prostřednictvím komunikace s jeho zaměstnanci. Co pro někoho může být traumatické, pro jiného je obyčejný den v práci.

Co na natáčení v takovém exteriéru říká Jiří Bartoška?

"To je herectví. Kdybych si měl vybrat, zda budu natáčet v altánku u jezírka nebo na pitevně, samozřejmě si vyberu altánek," dodal s pověstným úsměvem Jiří Bartoška, jenž představuje v Mordpartě nejstaršího člena Colomba.

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.