Kvůli vzpomínkám pro mě bylo náročnější natáčení v krematoriu než v pitevně, říká Vojta Kotek o Mordpartě

Mordparta II – Co se Vojta Kotek naučil o pitevnách

Natáčení druhé série Mordparty bylo pro většinu herců poměrně náročné. Pro někoho kvůli třeskutým mrazům, pro jiného kvůli osobním zkušenostem. Vojta Kotek prozradil, že se během natáčení dokázal vyrovnat i s nehezkými vzpomínkami. Podívejte se na rozhovor.

Zde najdete všechny díly první, ale i druhé série Mordparty v online archivu Prima PLAY.

Herec Vojta Kotek představuje v Mordpartě vyšetřovatele Káju, který nejde pro ránu daleko. Pro reálného kriminálního policistu Mordparty je návštěva pitevny nejspíš denním chlebem, kdy už nevnímá zatuchlou, nasládlou vůni takového prostoru. To zatím herci a herečky seriálu Mordparty příliš neskousli. Řekněme, že natáčení v pitevnách není oblíbeným exteriérem pro většinu štábu.

Krematorium vs. pitevna

Natáčení v pitevnách nebylo nic příjemného ani pro talentovaného Vojtu Kotku, který se během rozhovoru svěřil s tím, že daleko horší pro něj bylo natáčení ve strašnickém krematoriu. Osobní zkušenosti se bohužel ozvaly, ale herec prozradil, že v rámci natáčení se s nimi dokázal vyrovnat i prostřednictvím komunikace s jeho zaměstnanci. Co pro někoho může být traumatické, pro jiného je obyčejný den v práci.

Co na natáčení v takovém exteriéru říká Jiří Bartoška?

"To je herectví. Kdybych si měl vybrat, zda budu natáčet v altánku u jezírka nebo na pitevně, samozřejmě si vyberu altánek," dodal s pověstným úsměvem Jiří Bartoška, jenž představuje v Mordpartě nejstaršího člena Colomba.

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.