Nejsem pouťovým rváčem, tvrdí o sobě Jiří Bartoška. V pokračování Mordparty ho čeká usmíření s dcerou

Mordparta II – Rozhovor s Jiřím Bartoškou

Jsem vyrovnaný člověk, říká o sobě legendární herec Jiří Bartoška, jenž v Mordpartě pokračuje jako vyšetřovatel Colombo, který má problémy nejen v práci, ale hlavně se svou dospívající dcerou. Dokdy se podle něj ještě vychovávají děti?

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Jiřího Bartošku uvidíte už v neděli v pokračování Mordparty, kde hraje zkušeného vyšetřovatele. Zatímco Colombo v roli policisty boduje, roli rodiče mu výrazně komplikuje jeho dcera Anna.

Herec, který nedávno oslavil sedmdesáté narozeniny, prozradil v rozhovoru něco i o jeho názoru na výchovu dětí.

A jak vnímal celé natáčení druhé série Mordparty?

„Bylo to příjemný. Když si člověk oblékne ten kostým, hned mu figura naskočí. Točili jsme nové příběhy, jinak je natáčení stejné. V ději uběhl nějaký čas, ale některé věci se moc nezměnily. Colombo má pořád problém se svou dcerou. Ne že by spolu bojovali, ale nerozumí si. V dalších dílech si ale spoustu věcí vyříkají. ColoJiřího Bartošku uvidíte už v neděli v pokračování Mordparty, kde hraje zkušeného vyšetřovatele. Zatímco Colombo v roli policisty exceluje, roli rodiče mu výrazně komplikuje jeho dcera Anna. mbo taky přemýšlí o odchodu do penze, protože už nějak nemá energii na změny, které v oddělení nastaly. Jaké, to nebudu prozrazovat. Ale on má kvůli nim velké pochyby, jestli zůstat, nebo odejít,“ říká Jiří Bartoška.

Podívejte se na celý rozhovor s Jiřím Bartoškou.

Shrnutí 1. série Mordparty najdete tady:

Podobné články

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.