VIDEO: Ještě budeš ráda, když skončíš na psychiatrii, vyhrožuje Barboře Pavel

Barbora úmyslně srazila přítelkyni Pavla, protože se dozvěděla, že Vendy je s ním těhotná. Vendy dá dítě jejímu exmnaželovi, které mu ona nikdy dát nemohla. Pavlovi dojde, kdo Vendy srazil a má s ní drsný rozhovor. Podívejte se na scénu z posledního dílu Mordparty.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Vendy je dlouhou dobu nezvěstná, Barbora zalekla svého činu a odvezla ji do nemocnice - respektive tělo v bezvědomí vyhodila před nemocnici a odjela. Pavel po Vendy pátrá, naštestí mu zavolají z nemocnice. Ihned je mu jasné, kdo takovou věc mohl udělat.

S Barborou má brutální rozhovor o tom, že se bude zpovídat za to, co Vendy a jejímu dítěti udělala. Barbora se během pár vteřin přizná.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z osmého dílu Mordparty, jenž uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15.

V závěrečném dílu této série se nejen Naďa ocitá v úzkých… Colombo musí vyřešit případ Michala, přítele své dcery Anny, Pavel útok jeho exmanželky… a Kája celou svou existenci…

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.